Вітаємо на сайті громадської організації
"Рада молодих вчених"

Громадська організація «Рада молодих вчених»

заснована в 2010 році.

Організація має неприбутковий статус та створена молодими науковцями Сумського державного університету і представниками інших ВНЗ. Під час реалізації проектів традиційно у якості волонтерів до участі залучаються студенти ВНЗ м. Суми та Сумської області.

Склад – більше 30 аспірантів і науковців м. Суми, Сумської області та інших регіонів України.

Наші цінності: свобода, розвиток, гідність та права людини.

Метою діяльності організації є сприяння соціально-економічному розвитку місцевої спільнот в Україні та створенню в них відкритого громадянського суспільства; реалізація творчого, культурного, наукового, організаційного потенціалу молодих людей; пропагування здорового способу життя; створення умов для якісної освіти протягом всього життя.

Напрями роботи організації:

  • проведення наукових досліджень;
  • освіта дітей та дорослих;
  • реалізація соціальних та економічних проектів, орієнтованих на розвиток місцевих громад (пріоритетні сфери: розвиток малого та середнього бізнесу, екологія та благоустрій міста, культурного-мистецьке життя, дозвілля, соціальні комунікації та медіа, захист прав людини).

Організація має партнерів і здійснює діяльність на території всієї України.

З 2014 року організація є членом 2 робочої групи «Економічна інтеграція та зближення з політиками ЄС» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

У 2016 році організація отримала акредитацію EVS (European Voluntary Service – EU programme for education, training, youth and sport) та стала членом Громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих».

З 2017 року організація є партнером Європейського банку реконструкції та розвитку у реалізації Програми «ЄС для бізнесу» (EU4Business)