Реалізація проекту “Профорієнтаційна майстерня”

Понад 50 вмотивованих, розумних, амбіційних та дотепних учасників прийняли участь у проекті “Профорієнтаційна майстерня”, який реалізовано ГО “Рада молодих вчених” спільно з Сумським державним університетом за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Ключова мета проекту – спонукати молодь до свідомого вибору професії.

Протягом двох днів (31.05-01.06) учасники отримали знання щодо особливостей вибору професії (формула, критерії та фактори, що впливають на вибір), а також про можливості розвитку кар’єри у різних професійних сферах, розуміння необхідних навичок і знань, потрібних для реалізації у відповідній професії.

Фахівці Сумського міського центру зайнятості провели для учасників ділову гру профорієнтаційного спрямування. Також, на учасників чекав майстер-клас з відеопродакшину, на якому вони вчилися готуватися до зйомок, розробляти сюжет та сценарій, працювати над розкадровками, виконувати операторську роботу та монтаж відеоролика.

На другому етапі проекту команди учасників працювали над створенням відеоробіт про професії за одним із трьох напрямків: класичні професії, сучасні професії та професії майбутнього.

Попередній відбір та допуск до участі у третьому етапі отримали шість команд:

• «Ліниві аналітики» Сумська гімназія №1
  • «Пінгвіни» Сумська ЗОШ №22 імені Ігоря Гольченка
  • «Young and Active» Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №25
  • «Veritas» Сумська гімназія №1
  • «Why not?» Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №29
  • «DEAL» Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 ім. Максима Савченка

Фінал та урочиста церемонія нагородження авторів кращих відеоробіт відбулися 11.06.2018 р.