Форум у Сумах зібрав проектних менеджерів провідних ІТ-компаній Сумщини

30 червня 2018 р. в Конгрес-центрі СумДУ відбувся форум “SUMY PM COMMUNITY”, організований ГО «Рада молодих вчених» за грантової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Форум SUMY PM COMMUNITY «Спільнота проектних менеджерів Сумщини як складова розвитку ІТ-бізнесу» зібрав разом представників провідних ІТ-компаній Сумщини, таких як МindK, Brocoders, PortaOne, NetCracker, Apptimized та AMC Bridge, а також представників факультету ЕЛІТ СумДУ. Це – програмісти, тестувальники, дизайнери, менеджери проектів та власники компаній.
Форум досяг своєї мети – зібрав на одному спільному майданчику різні ІТ-компанії Сумщини для обміну досвідом, обговорення проблемних питань, розробки спільної стратегії розвитку IT-сфери регіону, створення IT-кластеру.
В рамках форуму відбувся практичний воркшоп з Project Proposal, який провела Каріне Макарян, продакт менеджер, бізнес-аналітик міжнародної ІТ компанії AlreadyOn (м.Осло-м.Київ).
Модерував захід Богдан Гайдабрус, заступник декана факультету Електроніки та інформаційних технологій (ЕЛІТ) СумДУ.

Серед спікерів форуму:
Олександр Рот-Сєров, директор PortaOne (Суми),
Родіон Сальник, CEO та Founder ІТ-компанії Brocoders (Суми).
Олег Нестеров, CEO та Founder ІТ-компанії MindK (Суми).
Микола Сергієнков, Regional Manager, Technical Solution Support, NetCracker (Суми).
Тимур Халілов, аналітик Групи з фінансування та розвитку малого і середнього бізнесу ЄБРР (Харків).
Ольга Назаренко, Lead PM MindK (Суми).
Андрій Корейба, директор Київського філіалу комп’ютерної академії ШАГ (Київ).
Владислав Домбровський, Head of Operations, Apptimized Operation (Суми).
Володимир Смірнов, managing director Apptimized Operations (Суми).
Катерина Потапенко, ПМ Brocoders (Суми).

Навчання, обговорення проблемних питань галузі, мотивуючі промови спікерів та безпосереднє спілкування – форум виявився не лише продуктивним та корисним, але й заохотив учасників до подальшого діалогу, розвитку спільної стратегії, створенню справжньої ІТ-спільноти.